ANA SAYFA FLEXO  MAKiNELERiMiZ TEKNiK BiLGiLER ÖZEL MAKiNELERiMiZ
English  &  Türkçe

ÖZEL MAKiNE TASARIMLARIMIZ VE iMALATLARIMIZ
  Firmamız flexo baskı makineleri dışında, özel makine tasarımı ve imalatı konularında da hizmet vermektedir. Gelişen sanayi ile birlikte; ürün çeşitliliğinin artması ve zorlaşan rekabet koşulları, imalat sektöründe de özel makine ve ekipman ihtiyaçlarını artırmaktadır.
  Sanayicilerimiz; sürekli olarak ürününü daha kaliteli, ucuz ve hızlı imal edebilmenin, veya piyasada bulunmayan ya da az bulunan yeni bir ürünü imal etmenin yollarını aramaktadır. Bizler de bu durumdaki müşterilerilerimize danışmanlık yapmakta ve onlar için en uygun çözümü araştırmaktayız.
Bazı durumlar da çalışan bir sistemi modernize etmek veya mevcut makinelerin sayısını artırmak yeterli olabildiği gibi bazen de imal edilecek ürün için özel bir makine tasarlamak ve yapmak  gerekebilmektedir.
  Müşterimiz dilerse, ihtiyacı olan makinelerin tasarımını, üretimini ve testlerini tamamladıktan sonra teslimat yaparız. Makine imalatını kendisi yapmak veya başka bir yerde de yaptırmak istediği durumunlarda ise tasarım bedeli karşılığında hazırlayacağımız proje dosyasını kendilerine takdim ederiz.
Talep gelmesi ve şartların uygun olması 
halinde de  firmamız dışında yaptırılan imalatın takip edilmesinde, müşterimize teknik destek sağlayabiliriz.

FiBER SARGI
PLASTiK KAYNAK ABKANT PRES

Fiber Sargı Makinesi ''Overwrap''

 Çeşitli malzemelerden üretilen basınçlı kap ve boruların dış yüzeyine  özel bir teknik ile cam fiber ve karbon fiber saracak olan makinemiz bilgisayar kontrollü olacaktır. Temel mekanik tasarımı tamamladığımız makinenin CNC yazılımı için bu alanda çalışmaları olan bir uzman ile işbirliği yapmaktayız.

 Yapılan sagı işlemi sayesinde, CNG,LPG ve Su gibi maddeler için ucuz, sağlam ve hafif kompozit tanklar üretilebilmektedir.


Plastik Kaynak Makinesi
 
 Tarafımızdan özel olarak tasarlanan plastik kaynak makinesi, izolasyonlu kapların imalatında kullanılmaktadır.

 Çift cidarlı olan bu kapların  iç ve dış katmanlarını birbirine  yapıştıran makinenin imalatı firmamızın kontrolünde yapılmıştır.

Hidrolik Abkant Pres

 Prizmatik direk, boru ve profil bükümü için, firmamız tarafından  özel olarak tasarlanmıştır. Hazırlanan imalat dosyası müşteriye teslim edilmiştir. 


Copyright © MATESAN  Makine Teknolojileri Sanayi - Innovation in the Machinery     [ 2010 - 2011 ]   info@matesan.com    Tel :+90 216  527 35 61 - Fax :+90 216 527 35 62